Aloja

Valsts svētku simbolu medības kopā ar ģimeni

Aicinām bērnus pastaigu laikā iesaistīt dažādu ar valsts svētkiem saistītu simbolu meklēšanā un atpazīšanā, izmantojot īpaši Lāčplēša dienai un 18. novembrim radītās darba lapas. Svētku nedēļā īpašās darba lapas lejuplādei būs pieejamas bez maksas tuduu.lv mājaslāpā kā davana visām ģimenēm Latvijas valsts svētkos.

Novembrī vienmēr aktuāli ir valsts un nacionālās identitātes jautājumi, par kuriem ģimenē runāt palīdzēs īpaši Latvijas svētkiem izveidoti izglītojošie materiāli. Darba lapas trenēs bērnu vērību, atbalstot dabisko zinātkāri un azartu, meklējot pilsētvidē, grāmatā vai televīzijas raidījumā sarkanbaltsarkanās svētku lentītes, Brīvības pieminekli, karavīru, svecītes, ziedus, kara tehniku u. c. Pēc meklēšanas darbiņu paveikšanas zīmējumus var izgriezt un veidot kolāžas, apsveikuma kartītes vai citādi radoši darboties.

Pārliecībā, ka šodienas vecāki daudz laika velta saviem bērniem, kopābūšanu cenšoties padarīt piepildītu, sirsnīgu un vērtīgu, tuduu.lv radošā komanda gatavo krāsainiem oriģinālzīmējumiem noformētas darba lapas dažāda vecuma bērniem. Ģimenēs, kurās aug bērni, lietu, kas jāpadara, ir nebeidzami daudz, tāpēc labi, ja ir atbalsts. Tam tika radīts tuduu.lv, lai apkopotu, mūsuprāt, jaukas idejas dzīvei kopā ar bērniem.

Darīsim kopā un vairosim prieku!

Gatavojoties svētkiem, no 9. līdz 11. novembrim īpašās darba lapas saņemamas bez maksas, apmeklējot tuduu.lv un izmantojot kodu LATVIJA.

Kontaktinformācija

tuduu.lv

tuduu.store@gmail.com

instagram.com/tuduu.store