Aloja

Siguldas biznesa inkubators ielūdz uz iedvesmas pēcpusdienu – tīklošanas pasākumu un tikšanos ar ASV uzņēmēju, tehnoloģiju ekspertu, kopienu aktīvistu Deividu Troju

bus_plakats_D.Trojs (002)Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators ielūdz uz iedvesmas pēcpusdienu – tīklošanas pasākumu un tikšanos ar ASV uzņēmēju, tehnoloģiju ekspertu, kopienu aktīvistu Deividu Troju (David Troy).
Kad? 9. februārī plkst. 14:00-16:00
Kur? LIAA Siguldas biznesa inkubatorā, Siguldā, Pils ielā 16

 

Deivids ir pieredzējis uzņēmējs un kopienu veidošanas aktīvists. Šobrīd viņš ir izpilddirektors un produktu izstrādātājs uzņēmumā 410 Labs, izveidojis e-pastu pārvaldības instrumentus Mailstrom.co un Chuck. Viņš ir saņēmis atzinību no Twitter par savu projektu “Twittervision”. Deivida aizraušanās ir dati, pilsētas un uzņēmējdarbība. Viņa pašreizējais projekts Peoplemaps.org   izmanto sociālo tīklu datus, lai veidotu pilsētu kopienu kartēšanu. Deivids ir arī TEDxMidAtlantic organizators Vašingtonā.

 

Semināra darba valoda: angļu
Dalība bezmaksas.

 

Pieteikšanās pasākumam līdz š.g. 8. februāra plkst. 13, rakstot uz e-pastu: signe.millere@liaa.gov.lv vai pa tel. 62400903 (dalībnieku skaits ierobežots).

 

Kontaktinformācija:

Siguldas biznesa inkubatora projektu vadītāja Signe Millere
Biznesa inkubatoru departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pils iela 16, Sigulda (Siguldas pils komplekss)
Tālrunis: +371 62400903