Aloja

Tuvojas 20. „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017”

uznemeju_dienas2017Tuvojas 20.  „Vidzemes Uzņēmēju dienas  2017”

Tuvojoties pavasarim sākas gatavošanās „Vidzemes uzņēmēju dienām 2017” – gada lielākajam  pasākumam reģionā, kas šogad 19. un 20. maijā norisināsies Valmieras centrā. Tās atzīmēs  jau 20. gadskārtu. Katru gadu izstādei tiek noteikta īpaša tematika  un  2017.  gadā tā būs „Uzņēmējs – Vidzemes lepnums” .

 

„Vidzemes uzņēmēju dienu” laikā Valmierā pulcējas Vidzemes novadu uzņēmēji un amatnieki, profesionālās un augstākās izglītības iestādes. Tā ir iespēja dalībniekiem demonstrēt jaunos produktus un pakalpojumus, savus sasniegumus.  

 

              „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017” laikā būs iespēja apmeklēt Vidzemes novadu “sētas”, iepazīstot Vidzemes novadu uzņēmēju, amatnieku, mājražotāju dažādību un daudzveidību.

 

Pasākuma ietvaros, kā ierasts notiek dažādas aktivitātes, kas ir interesantas gan lielajiem, gan mazajiem pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem.

 

Aicinām piedalīties izstādē un pēc iespējas daudzveidīgāk iepazīstināt ar savu ražoto produktu un pakalpojumu klāstu!

 

Pieteikšanās dalībai izstādē līdz 2017.gada 31.martam sūtīt pieteikumus uz e-pastu valmiera@chamber.lv, faksu 64281214 vai iesniedzot personīgi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļā, Stacijas ielā 26, Valmierā. Plašāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 20264530. Aktuālā informācija, kā arī pieteikums-līgums pieejams mājaslapā www.vidzemesizstade.lv.

 

Vidzemes Uzņēmēju dienas organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, piesaistot Vidzemes plānošanas reģionu.

 

„Vidzemes Uzņēmēju dienas” ir vienīgais šāda veida pasākums reģionā, kas norit jau divdesmito gadu pēc kārtas, nezaudējot savu popularitāti nedz tirgotāju, nedz apmeklētāju vidū.  Uz tikšanos „Vidzemes uzņēmēju dienās 2017”!

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Bieziņa

Valmieras pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas

Sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā

Tālr.: 64210682; 26495997