Aloja

ES mājā bezmaksas seminārs uzņēmējiem par Vispārīgās datu aizsardzības regulas piemērošanu

es_majaAicinām mazo un vidējo uzņēmumu vadītājus sagatavoties Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasību piemērošanai, 10. aprīlī plkst. 14 apmeklējot bezmaksas semināru Eiropas Savienības (ES) mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

 

ES jaunie datu aizsardzības noteikumi jeb Vispārīgā datu aizsardzības regula* stāsies spēkā 2018. gada 25. maijā, un visiem uzņēmumiem būs pienākums to ievērot. Tā skars ikvienu – gan uzņēmējus, gan to klientus! Ar jauno regulu visā Eiropā tiek izveidots vienots noteikumu kopums, kas uzņēmējdarbības apstākļus padarīs vieglākus un taisnīgākus. Stingrāka personas datu aizsardzība radīs lielāku klientu uzticēšanos uzņēmējiem.

 

Lai jūsu uzņēmums varētu gūt labumu no šiem noteikumiem, ir jāievieš izmaiņas savā darbā, jāpielāgo sava datu apstrādes prakse.

 

Seminārā īpaši aicinām piedalīties mazo un vidējo uzņēmumu, kuri vāc un uzglabā klientu vai darbinieku datus (e-pasta adresi, vārdu un uzvārdu, adresi, kredītkartes datus utt.), organizē tiešās tirgvedības kampaņas, strādā ar sensitīviem datiem par veselību vai reliģisko pārliecību utml., īpašniekus vai pārstāvjus.

 

Uzzināsiet, kādas ir jaunās datu aizsardzības prasības un kā uzņēmumam nodrošināt to ievērošanu. Ieteikumos dalīsies Datu valsts inspekcijas eksperti: Personas datu apstrādes uzraudzības nodaļas vadītājs Jānis Kāršenieks un Eiropas Savienības un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītājs Lauris Linabergs.

 

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām semināram pieteikties iepriekš ŠEIT

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

* Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti.