Aloja

23. jūlijā aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem filmēšanas laikā Limbažu Lielezera pludmalē un dabas takā

Dziesmu un deju svētki 2021

Piektdien, 23. jūlijā, Limbažu Lielezera pludmalē un Lielezera dabas takā no plkst.15.00 līdz plkst.17.00 norisināsies Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku notikuma “Saulesvija” filmēšanas un fotografēšanas process.

Aicinām 23.07. no plkst.15.00 līdz plkst.17.30 Lielezera pludmales un dabas takas apmeklētājus būt saprotošiem – nepulcēties un netraucēt notikuma filmēšanu! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norišu #DziediUnDejo2021 pirmais notikums “Saulesvija” sākās 12. jūlijā. Tas ir kā simbolisks svētku dalībnieku gājiens, kad dalībnieki var saposties, priecāties un just kopības sajūtu, kaut arī virtuāli. Divu nedēļu laikā “Saulesvija” vīsies caur visu Latviju – svētku organizatoriem ciemojoties 43 jaunizveidotajos novados, sveicot Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekus.

Videoapskati būs redzami Svētku mājaslapā www.nacgavilet.lv , Svētku profilā digitālajā platformā Youtube, kā arī sabiedrisko mediju platformā www.lsm.lv , savukārt septembrī pirmizrādi piedzīvos ilggadējā Svētku atbalstītāja LMT veidotā dokumentālā filma.

Visi svētkiem veidotie videomateriāli tiks nodoti Rakstniecības un mūzikas muzejam topošās Dziesmu un deju svētku ekspozīcijas vajadzībām kā spilgta 21.gadsimta liecība.

Autors: Rita Ozoliņa,
Limbažu novada Centrālās administrācijas
Sabiedrisko attiecību speciāliste